Strecha na kľúč

Ste zaneprázdnený, nepoznáte žiadnych remeselníkov a potrebujete dodať výhodne krov a strechu od materiálu až po montáž ?

So stavbou domu je mnoho starostí. Veríme vám, že dennodenne musíte myslieť a zariaďovať mnoho záležitostí. To všetko je pre vás určite vyčerpávajúce a časovo náročné. Preto pre vás radi zabezpečíme dodanie krovu na kľúč. Odpadne Vám mnoho starostí a nebudete mať zbytočný stres. Navyše ušetríte peniaze a čas, ktorý môžete využiť oveľa užitočnejšie napr. so svojou rodinou alebo pri činnosti, ktorá vás baví.

Ako vám dokážeme ušetriť peniaze, čas i starosti ?

Začína to tým, že na výrobu krovu z dreva využivame guľatinu v najlepších cenách. Ďalej spolupracujeme so spoločnosťami, ktoré nám z titulu veľkoodberov poskytujú obrovské množstevné zľavy na nákup strešnej krytiny a spojovacieho materiálu pre montáž strechy, ktoré vy ako bežný spotrebiteľ nemôžete využiť. Kedže krov pripravíme s extrémnou presnosťou na CNC stroji už u nás vo výrobe, čas pre montáž strechy sa skráti na polovicu niekedy aj viac oproti bežným spôsobom. Nemusíte teda platiť za zbytočne dlhú prácu montažníkov. Navyše vám odpadajú starosti s chodením po stavebninách, hľadaním po internete, oslovovaním remeselníkov, vybavovaním prepravy, vybavovania miliónov telefonátov a mnohých iných drobností . Na všetko, čo sa týka vašej strechy budete mať jedného spoľahlivého partnera – nás . My vás zbavíme vrások na čele, tak aby ste sa mohli venovať radšej svojej práci alebo rodine.

Ako to prebieha ?

Najskôr vyrobíme rezivo na mieru vášho domu z prvotriednej suroviny. Následne ho chemicky ošetríme proti drevokaznému hmyzu a plesniam. Tym zabezpečíme dlhú životnosť vašej strechy. Tento proces sa odborne nazýva -impregnácia reziva.  Krov pripravíme presne podľa projektovej dokumentácie na mieru vášho domu už vo výrobe. Ide o proces, kedy je rezivo opracovane s extrémnou presnosťou na CNC stroji. U vás na stavbe tak už nevznikne žiadny odpad a neporiadok, pretože rezivo už je kompletne pripravené na montáž. Prostredníctvom našich prepravných partnerov zabezpečíme prepravu a zloženie pripraveného krovu u vás na stavbe. Potom nastúpi náš montažny tím, ktorý vaš krov zmontuje. Keďže drevo na krov kompletne pripravíme u nás vo výrobe na CNC stroji, celý proces montáže jeomnoho rýchlejší ,kvalitnejší  a presnejší ako tradičnými postupmi, kedy si tesári pripravujú krov na mieste montáže. Týmto spôsobom Vám dokážeme krov a strechu zmontovať až o polovicu rýchlejšie ( niekedy aj viac ). Ušetríme vámteda peniaze za zbytočne dlhú montáž. Takto úplne bez starostí sa v priebehu pár dní budete môcť tešiť z vašej novej strechy.

Budeme sa tešiť na vaše dopyty a v prípade akýchkoľvek otázok sme tu pre vás.

SPÄŤ na služby